Насос для лугів

Мембранні насоси для перекачки лугів

Луги – це основи, які добре розчиняються у воді, і в спирті, метанолі. У твердому стані, луги поглинають воду з повітря. Застосовуються на виробництвах, в медицині, в якості дезінфекторів, добрива.

Луги, які перекачує мембранний насос:

Насос для гіпохлориту натрію

Мембранний насос з пневмоприводом для перекачки гіпохлориту натрію. Всі контактуючі з гіпохлоритом натрію деталі хімічно стійкі. Забере перекачуєму речовина з висоти 3х -6ти метрів. Всі базові моделі мають вибухозахищеність 2го класу по Atex.

Насос для гідроксиду амонію (гідрату аміаку)

Мембранний насос з пневмоприводом перекачає гідроксид амонію (гідрат аміаку). Максимальна допустима в’язкість 55000 cPs, мах витрата 1050 л/хв. Не боїться попадання абразивних частинок і виникнення кавітації. Матеріали стійкі до агресивних середовищ.

Насос для гідроксиду барію (їдкого барію)

Мембранний насос з пневмоприводом перекачає гідроксид барію (їдкого барію). Контактуемі з гідроксидом барію елементи насоса виконані зі спеціальних матеріалів, стійких до даного середовища. Максимальна витрата насоса досягає 1050 л/хв. Для підбору конкретної моделі насоса перейдіть за цим посиланням.

Насос для гідроксиду натрію (каустичної соди, їдкого натру)

Мембранний насос перекачає гідроксид натрію (каустичну соду, їдкий натр). Матеріали стійкі до токсичного середовища гідроксиду барію. Для підбору необхідних параметрів насоса переходьте за цим посиланням в каталог мембранних насосів Seko.

Насос для гідроксиду кальцію

Мембранний насос з пневмоприводом перекачає гідроксид кальцію (гашене вапно). Контактуємі з гідроксидом кальцію елементи насоса виконані зі спеціальних матеріалів, стійких до даного середовища. Максимальна витрата насоса досягає 1050 л / хв. 

Насос для гідроксиду алюмінію

Мембранний насос з пневмоприводом буде відмінним рішенням при необхідності перекачати гідроксид алюмінію. Переваги мембранного насоса відкинуть будь-які сумніви. Максимальні витрати в класичній лінійці насосів Seko можуть доходити 1050 л / хв.

Насос для гідроксиду магнію

Мембранний насос з пневмоприводом перекачає гідроксид магнію. Живиться від компресора з тиском в діапазоні 2-8 бар. Насос перекачає речовинУ з в’язкістю до 55000 СPS.

Насос для сольового розчину

Мембранні насоси з легкістю впораються з перекачкою сольового розчину. Насоси діфрагменного типу мають пневмопривід і живляться від компресора. При цьому найкраща продуктивність насоса буде при подачі стисненого повітря в діапазоні 0т 2х до 8ми бар.

наші
партнери