Насос для гіпохлориту натрію

Мембранний насос для перекачки гіпохлориту натрію

Гіпохлорит натрію

Прозорий, кристалічний, має характерний запах хлору, володіє корозійними властивостями. Окислювач. У складі 95% активного хлору. Володіє антисептичними властивостями. При попаданні на шкіру залишає хімічні опіки, пари хлору так само шкідливі. Але шкода, завдана людському здоров’ю залежить від концентрації хлору.

Застосовується в якості відбілювача, дезинфектора, окислювача, знезараження води. Як бактерицидний засіб в медицині. Так само в сільському господарстві і харчовій промисловості.

Насос для гіпохлориту натрію

Мембранні насоси перекачають гіпохлорит натрію. Насоси діафрагмового типу мають пневмопривід, а це значить, що вони живляться від компресора (продуктивна робота при подачі 2-8 бар). Добре тримають тиск статичного напору. Мають відмінну здатність до всмоктування робочої рідини і заберуть максимум з ємності, в якій знаходиться речовина. Можуть бути занурені в перекачуєму речовину, із забезпеченням герметичності підведення від компресора. Стійкі до кавітації. Максимальна витрата досягає 1050 л / хв. Забере гіпохлорит натрію з висоти 3-6 метрів, в залежності від моделі насосу.

Насос для гіпохлориту натрію

Мембранний насос з пневмоприводом для перекачки гіпохлориту натрію. Всі контактуючі з гіпохлоритом натрію деталі хімічно стійкі. Забере перекачуєму речовина з висоти 3х -6ти метрів. Всі базові моделі мають вибухозахищеність 2го класу по Atex.

наші
партнери