Пневматичний лічильник імпульсів

Дозування, фасування, густих та в’язких рідин за допомогою Pneumatic Batch counter

У Вас є можливість позбавити себе необхідності контролю процесу перекачування та дозування речовини, витрат на оплату праці працівника, відповідального за постійний моніторинг перекачування, так само додаткового інвентарю у вигляді ваг та іншої апаратури контролю обсягу.

Автоматизація процесу – це чудове рішення! Його перевагами буде компактність, гігієнічність, простота підключення, використання та заміни. Пневматичний лічильник тактів – це вигідне вкладення для автоматичної роботи Вашої системи, яке полегшить контроль дозування та забезпечить автономну роботу.

Пневматичний лічильник тактів

 

Batch counter (лічильник тактів) – доповнення до мембранного пневматичного насоса, працює в парі з пневматичним трилінійним двопозиційним клапаном (окремий елемент, що підключається пневматичним каналом). Система, що складається з компресора, системи повітропідготовки (в основному це фільтр-вологовідділювач, фільтр-редуктор) мембранного пневматичного насоса, розподільчого клапана та лічильника тактів, може забезпечити дозування, фасування порціями потрібної Вам рідини, в’язкістю до 55000 cPs. Безумовно, в’язкість впливає продуктивність мембранного насоса, треба враховувати це.

Застосування

Застосування лічильники тактів знаходять у системах перекачування в’язких рідин, їх фасування та дозування однаковими порціями. Лічильники тактів забезпечують видачу однакових порцій з похибкою ±2%.

Якщо Вам необхідно дозувати, наприклад, мед, будь-які продукти в’язкістю до 55000 sPc, токсичні речовини, кислоту, бензин, луги, розчинники, фарбу.

Невибагливі у використанні можуть працювати у вибухонебезпечних зонах, розраховані на тиск до 8 бар.

Принцип роботи Batch counter

Система дозування повністю складається із пневматичних елементів. Це забезпечить невисоку ціну, можливість встановлення на харчових підприємствах, невибагливість обслуговування.

У системі, яка містить лічильник, задається значення тактів, яке дорівнює обсягу рідини на виході. Система рахує ходи насоса серією імпульсів низького тиску з виходу повітря з мембранного насоса. Система зупиниться після того, як кількість ходів насоса (тактів) = кількості тактів заданому на лічильнику початково. За рахунок цього контролюється обсяг продукту, що перекачується, дозованого насосом.

Конструкція Batch counter

Складається з: пневматичного лічильника тактів (що відповідає за підрахунок та завдання тактів) та двох пневматичних клапанів 3/2( трилінійних двопозиційних), що відповідають за кнопки Reset (скидання підрахунку) та COUNTER/START&STOP (підрахунок та запуск & зупинка). Має трійник, що з’єднує канали, і входи для вхідного сигналу (signal in), підключення повітря в систему управління (air in) і сигналу (signal out).

Підключення

Раніше згадувався принцип роботи даної системи дозування і було сказано, що вона включає компресор, систему повітропідготовки (в основному це фільтр-вологовідділювач, фільтр-редуктор) мембранний пневматичний насос, розподільний клапан і лічильник тактів. Сам Batch counter (лічильник тактів) підключається наступним чином. Вхідний сигнал (signal in) підключається до розподільного клапана 3/2 (цей клапан йде окремим елементом). У центральний канал підводиться повітря від компресора до системи управління batch counter (signal in). Виходить сигнал (signal out) підключається до мембранного пневматичного насоса, зчитуючи імпульси низького тиску, які сигналізують про відпрацювання такту насоса. 

                                    

Дозування рідини мембранним пневматичним насосом (розлив, фасування густих рідин)

Дана система дозування та розливання густих рідин мембранним насосом справляється з дозуванням таких продуктів як: клей, сметана, розчинники, мед, вино, будь-які харчові та хімічні, токсичні рідини в’язкістю до 55000 сPs. За більш розширеним переліком можливим рідин для дозування та розливання переходьте сюди. 

Розфасовка рідини за допомогою лічильника такту та мембранного насоса дуже лаконічна і застосовна практично на всіх підприємствах, де є необхідність у фасуванні та розливі. Вам достатньо буде виставити необхідний обсяг рідини, яку потрібно розлити в тару, а потім просто натискати на кнопку. Система автоматично вимикатиметься після того, як віддозує заданий об’єм. Цей обсяг вимірюватиметься кількістю тактів роботи насоса та обсягом рідини, яку видає мембранний насос за один такт. 

Наші спеціалісти зберуть спеціально для Вас, під Ваші вимоги з необхідною продуктивністю систему розфасовки, дозування рідини мембранним пневматичним насосом та підкажуть усі нюанси експлуатації розливної станції для Вашої комфортної роботи!

 

                                                                             

                                                                                                  

                                                                             

Вся стаття в PDF файлі

наші
партнери