Сфери застосування мембранних насосів

Мембранні насоси  Seko Duotek у сферах застосування

Насос для перекачки гідразину (діамину)

Гідразин, як і з’єднання які з нього отримують, дуже небезпечні і токсичні. Їх відносять до першого класу небезпеки. Тому насос для гідразину повинен володіти вибухозахистом 1 класу по Atex. Мембранні насоси Seko Duotek мають лінійку вибухозахищених 1 класу і підходять для перекачки гідразину.

Насос для AdBlue

Мембранний насос для AdBlue.

Повинен мати відповідну хімічну стійкість, насоси Seko відмінно справляються з цим завданням. Насос для AdBlue працює від компресора (в діапазоні від 2 до 8 бар), що забезпечує невисоку ціну і італійську якість.

Насос для полімерів

Мембранний насос c пневматичним приводом компанії Seko відмінно підходить для перекачки рідких і більш густих (в’язких) полімерів, з в’язкістю до 55000 cPs.

Насоси для густих і в’язких рідин

Мембранні пневматичні насоси відмінно підходять для перекачки густих, в’язких, токсичних речовин. Всмоктування може бути з висоти від 3-х до 6-ти метрів. Насос може бути занурений в перекачуєму середу, з умовою ізоляції підведення компессора в двигун насоса. Є сертифікат ATEX по вибухонебезпечності зони 2 для класичного виконання насосів і Food виконання, і зона 1 для насосів спеціального виконання Atex.

Насос для палива і продуктів нафтопереробки

Діафрагмові пневматичні насоси Seko відмінно справляються з перекачкою палива і інших продуктів нафтопромисловості. Вони перекачують в’язкі продукти до 55000 cPs. Мають сертифікацію Atex для зони 1 і 2. Спеціальне виконання насосів для зони 1 по Atex дозволяє йому працювати у вибухонебезпечних середовищах. 

Насоси для кислот

Пневматичні насоси мембранного типу легко перекачують в’язкі продукти до 55000cPs. Максимальна витрата мембранного насоса для кислоти становить до 1050 л / хв. Добре тримають тиск статичного напору, не бояться твердих включень до 10 мм. Можуть бути занурені в перекачуєму середу. У всіх базових моделей є сертифікація вибухозахищеності для зони 2 по Atex.

Насос для лугів

Луги – це основи, які добре розчиняються у воді, і в спирті, метанолі. У твердому стані, луги поглинають воду з повітря. Застосовуються на виробництвах, в медицині, в якості дезінфекторів, добрива.

Насос для розчинників

Це речовини, які здатні розчиняти як тверді, так і рідкі та газоподібні речовини без руйнування їх структури. Відповідно, розчинники в з’єднанні рідких і твердих, або газоподібних, речовин виступають рідким; в суміші двох рідин виступають рідиною в більшій кількості. Бажано, щоб розчинники володіли якомога меншою токсичністю, не мали запаху, кольору, розкладалися в навколишньому середовищі, це особливо важливо в промислових масштабах.

Насос для харчових продуктів

Мембранний (діафрагмовий) пневматичний насос Food виконання призначений для перекачки харчових продуктів. Насоси даної категорії мають сертифікати FDA, що свідчить про безпечне використання мембранних насосів в харчовій промисловості. Насоси виконані зі спеціальної електро-відшліфованої сталі SS316.

наші
партнери