Насос для меду

Мембранний насос для перекачки меду

На даний момент виробники меду в Україні потрапляють в топ імпортерів по всьому світу. Рішення по перекачці меду Ви можете знайти у нас. З цим завданням відмінно справляються мембранні насоси з пневмоприводом від компанії Seko Duotek. Насоси food виконання мають сертифікати FDA, що свідчить про безпечне використання в харчовій промисловості.

Діафрагмовий пневматичний насос перекачає мед в’язкістю до 55000 cPs. В’язкість впливає на продуктивність насоса, але максимальна витрата може досягати 1050 л/хв. Мембранний насос живиться від компресора з подачею стисненого повітря в діапазоні 2-8 бар. Конструкція насоса дозволяє зберегти структуру і не збиває мед. Насос не боїться попадання повітря в перекачуємий продукт і стійкий до кавітації. Перекачує з твердими включеннями до 10 мм. Пневматичний насос не боїться сухого ходу. Працює при температурі до 95ºС. Забере мед з висоти 3-6 м, в залежності від моделі насоса. Відмінно тримає тиск статичного напору.

Дозування меду

Якщо Вам необхідно розливати мед по бочках, дозувати мед, ми можемо надати Вам відмінне рішення. Система дозування дуже компактна і функціональна. Вона складається з:

  • Мембранного пневматичного насоса
  • Batch counter (лічильника тактів)
  • Компресора (від якого буде харчуватися мембранний насос і лічильник тактів)

Така система забезпечить розливання меду після натиснення на кнопку в кількості, яку Ви задасте на Batch counter і зупиниться після того, як віддозує.

Звертайтеся до наших фахівців, які дадуть відповідь на всі Ваші питання і підберуть оптимальне рішення для виконання Вашого завдання!

Насос для перекачки меду

Каталог харчових мембранних насосів Ви знайдете перейшовши за цим посиланням. Там представлена вся лінійка Food виконання і вказані основні характеристики і параметри. Прикріплена документація, габаритні креслення і відео.

Звертайтеся до наших фахівців, які проконсультують, підберуть насос під ваші вимоги і розкажуть про експлуатацію.

наші
партнери