Наші постачальники

Наші постачальники продукції

Постачальники насосного обладнання

Італійська компанія SEKO заснована в 1976 році. Вона є визнаним в усьому світі виробником дозуючих насосів, обладнання для очищення та вимірювання параметрів води та інших рідин, а також входить до ТОП-3 європейських компаній за обсягами продажів устаткування для клінінгу.

SEKO поставляє на світовий ринок дозуюче для харчової, хімічної, нафтогазової, паперово-картонної, текстильній, фармацевтичній, гірничодобувній, енергетичній індустрій, а також для автомобільних мийок, хімчисток і пралень, іригації, очищення стічних вод в побутових і промислових каналізаціях.

SEKO спеціалізується виключно на виробництві обладнання та розробкою технологій. Для того, щоб донести свій продукт до кінцевого користувача, Seko налагоджує партнерство з компаніями, які спеціалізуються на технологіях впровадження та обслуговування промисловості, басейнів та клінінгу.

Компанія має ліцензією OEM (Original Equipment Manufacturer). Це означає, що провідні світові виробники промислової та побутової техніки використовують обладнання SEKO для комплектації своїх продуктів. Так що, у вашій пральній машині цілком може бути встановлений датчик або насос вироблений SEKO.

Кожна одиниця товару перед виходом в продаж проходить обов'язкове тестування. Процес виробництва регулюється за принципом "кайдзен", який має на увазі безперервне вдосконалення кожної ланки виробництва. SEKO має сертифікати якості ISO 9001, ISO 14000, ISO 18000, ATEX, IECEx.

Партнерська мережа охоплює 120 країн світу, 20 з яких мають офіційні представництва.

наші
партнери