Насоси для кислот

Мембранні насоси для перекачки кислот

Насоси Seko Duotek відмінно впораються з перекачкою різних видів кислот:

Пневматичні насоси мембранного типу легко перекачують в’язкі продукти до 55000cPs. Максимальна витрата мембранного насоса для кислоти становить до 1050 л / хв. Добре тримають тиск статичного напору, не бояться твердих включень до 10 мм. Можуть бути занурені в перекачуєму середу. У всіх базових моделей є сертифікація вибухозахищеності для зони 2 по Atex. Мембранні насоси для кислоти стійкі до кавітації і мають можливість сухого всмоктування. Матеріали насоса для кислоти стійкі до агресивної хімії. В основному це FPM, PTFE.

Насос для гальваніки

Мембранний насос відмінно підходить для перекачки гальваніки різного складу. В’язкістю до 55000 cPs. матеріали насоса стійкі до агресивного середовища гальваніки. Продуктивність насоса може досягати 1050 л / хв.

Насос для сірчаної кислоти

Пневматичний насос мембранного типу перекачає сірчану кислоту і інші суміші на основі сірки. Стійка до кавітації, є можливість сухого ходу. Не боїться попадання повітря в перекачуєму речовина. Забере сірчану кислоту з висоти 3-6 м.

Насос для азотної кислоти

Пневматичний насос мембранного типу відмінно впорається з перекачкою азотної кислоти та інших їдких хімічних реагентів. Матеріали насоса стійкі до кислот. Максимальна продуктивність насоса досягає 1 050 л / хв.

Насос для фосфорної і ортофосфорної кислоти

Мембранний насос з пневмоприводом відмінно впорається з перекачкою фосфорної і ортофосфорної кислот. Матеріали діафрагми, клапанів та інших контактуючих з перекачуємою речовиною елементів виготовлені з FPM, PTFE, EPDM, Santoprene.

Насос для щавлевої кислоти

Пневмат мембранного типу легко перекачає щавелеву кислоту. Насоси працюють з в’язкими, густими і токсичними речовинами. Мають вибухозахищеність 2го класу по Atex. Можуть бути поміщені в перекачуєму середу.

Насос для мурашиної (метанової) кислоти

Мембранний насос з пневмоприводом без труднощів перекачає мурашину, її так само називають метановою, кислоту. Матеріали стійкі до агресивних речовин. Всі базові моделі оснащені вибухозахищеністю 2го класу по Atex. Максимальна витрата складає 1050 л / хв.

Насос для соляної кислоти

Мембранний насос без труднощів перекачає соляну кислоту. Добре тримає тиск статичного напору. Забере соляну кислоту з 3-6 м (залежно від моделі насоса). У всіх базових моделях є вибухозахист 2го класу по Atex. Матеріали насоса стійкі до кислот.

Насос для сульфамінової кислоти

Мембранний насос з легкістю перекачає сульфамінову кислоту. Характеристики насоса забезпечать тривалу роботу мембранного насоса. Італійська якість не змусить Вас часто звертатися до технічного огляду і ремонту.

наші
партнери