Насос для гальваніки

Мембранний пневматичний насос для перекачки гальваніки

Гальваніка

Це метод обробки виробів за допомогою струму. Суть полягає в тому, що деталь (катод) поміщується в ємність з електролітом (рідина, яка проводить струм), в цю ємність поміщується два анода і через них підводиться струм. При пропущенні струму через електроліт на деталі утворюється плівка з металу. Перевага такого методу в тому, що це не просто нанесений зверху шар металу, а шар, при якому молекули металу проникають у верхні шари деталі і закріплюються набагато надійніше ніж поверхневе нанесення.

Гальваніка застосовується в якості захисного шару, наприклад, цинкування чорних металів, це захищає деталь від корозії. Так само гальваника часто застосовується в декоративних цілях, для поліпшення візуального вигляду виробу. Окреме місце гальваніка займає в обробці ювелірних виробів. Так, для поліпшення стійкості золота його додатково поміщують в гальванічні ванни і обробляють верхній шар.

Насос для гальваніки

Мембранний насос з пневмоприводом добре впорається з перекачкою гальваніки різного складу, в’язкості і щільності. Пневмати перекачують гальваніку в’язкістю до 55000 cPs. Але потрібно враховувати, що чим вище в’язкість гальваніки, тим більше вона буде впливати на продуктивність обраного Вами насоса. Максимальна продуктивність мембранного насоса досягає 1050 л / хв. У насосів для гальваніки хороша стійкість до кавітації, можливість забору гальваніки з висоти від 3-х до 6-ти метрів. Присутня можливість сухого ходу. Матеріали насоса стійкі до хімії. В усіх базових моделей є вибухозахищеність 2го класу по Atex.

Насос для гальваніки

Мембранний насос відмінно підходить для перекачки гальваніки різного складу. В’язкістю до 55000 cPs. матеріали насоса стійкі до агресивного середовища гальваніки. Продуктивність насоса може досягати 1050 л / хв.

наші
партнери