Пневматичний насос. Типи

Призначення різних типів пневматичних насосів

Пневматичні насоси мають різне виконання. Воно залежить від мети використання насоса. Знаючи хімічні параметри рідини і умови експлуатації Вашого диафрагменного насоса, професіонали можуть підібрати Вам обладнання, яке буде володіти потрібним рівнем вибухозахисту, хімічної стійкості або потрібним рівнем біологічної безпеки для харчової та косметичної промисловості.

Діафрагмові пневматичні насоси DUOTEK можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів - це дає їм можливість перекачувати всілякі хімічні речовини.

Food виконання пневматичних насосів

Якщо Вам потрібно перекачати пневматичним насосом харчові продукти, наприклад: шоколад, кефір, сир, сметану, молоко, мед, вино, томатну пасту, соки, оливкова олія і так далі, то Вам варто купити пневматичний насос з категорії Food виконання. Так само Food виконання відмінно підходить для косметичної промисловості.

Всі частини діафрагменних пневматичних насосів, контактіруемие з перекачується середовищем виготовлені з матеріалів, сертифікованих FDA. Корпус і клапана виготовлені з електрополірованія стали SS316L, а мембрана з тефлону (PTFE).

Все мембранні пневматичні насоси DUOTEK мають ступінь захисту зона 2 і можуть працювати в середовищі, в якій час від часу виникає вибухонебезпечна атмосфера.

ATEX виконання (пневматичний насос)

Якщо Ви хочете купити пневматичний насос для робіт в шахті, приміщенні де постійно є присутнім ризик займання, вибуху, то Вам варто перейти в розділ вибухозахищених насосів категорії ATEX (ATmosphères EXplosibles (фр. Вибухонебезпечні атмосфери).

Аксесуари та доповнення до пневматів

У категорії аксесуарів Ви можете знайти демпфери пульсації, редукційні клапана, лічильники циклу, пневматичні кнопки, електричні і пневматичні клапани управління, фланцеві з'єднання, фільтри з поліпропілену, клапана, фітинги та з'єднання у виконанні різних матеріалів, шланги, антивібраційні комплекти, і інші корисні додатки до діафрагмовим насосів.

Оскільки мембранні пневматичні насоси працюють циклічно, потік на виході пульсуючий. Для того, щоб усунути виниклі проблеми варто купити демпфер пульсацій. Він допоможе згладити потік рідини і прибере пульсації. Для управління системою, за необхідністю, Ви зможете придбати у нас лічильники пульсацій, редукційні клапана і інші елементи, необхідні для максимально ефективної роботи системи.

Наші фахівці завжди готові допомогти і проконсультувати Вас не тільки в підборі пневматичного насоса, але так само і в підборі всіх необхідних комплектуючих для Вашої системи, щоб вона була надійною і прослужила не один рік.

наші
партнери