Насос для палива і продуктів нафтопереробки

Мембранний насос для перекачки палива та інших продуктів нафтопромисловості

Діафрагмові пневматичні насоси Seko відмінно справляються з перекачкою палива і інших продуктів нафтопромисловості. Вони перекачують в’язкі продукти до 55000 cPs. Мають сертифікацію Atex для зони 1 і 2. Спеціальне виконання насосів для зони 1 по Atex дозволяє йому працювати у вибухонебезпечних середовищах. Мембранні насоси відмінно тримають статичний напір, мають висоту забору від 3х до 6ти метрів, не бояться сухого ходу, попадання повітря в рідину, що перекачується і твердих включень до 10 мм.

Мембранний насос підійде для перекачки наступних продуктів нафтопромисловості:

Насос для бензина

Мембранний насос для перекачки бензину та інших продуктів нафтопромисловості. Підходить для в’язких середовищ, вибухозахищений по Atex, для зони 1. Не боїться кавітації, дає максимальну витрату в 1050 л / хв.

Насос для гептану

Мембранний насос для перекачки гептана і інших продуктів нафтопромисловості Підходить для перекачки в’язких продуктів, в’язкістю до 55000 cPs. Є можливість сухого ходу, і забору гептана з висоти 3-6м. Продуктивність досягає 1050 л / хв.

Насос для ксилену (диметилбензолу, ксилолу)

Пневматичний насос діафрагмового типу легко впорається з перекачкою ксилену (диметилбензолу, ксилолу) та інших аналогічних і набагато більш в’язких речовин, з в’язкістю до 55000 cPs. Так само всі насоси мають вибухозахищеність 2го класу, але Ви можете підібрати насос вибухозахищеності 1го класу по Atex.

Насос для дизельного палива

Мембранний насос з пневматичним приводом відмінно підійде для перекачки дизельного палива. Працює від компресора в діапазоні 2-8 бар. Тримає тиск статичного напору, стійкий до кавітації. Легкий в транспортуванні.

наші
партнери