Насос для ксилена (диметилбензола, ксилолу)

Мембранний насос для перекачки ксилена (диметилбензола, ксилолу)

Ксилен

Ксилоли або диметилбензоли застосовуються як розчинники для лаків, мастик, рідини для термометрів. Їх добувають з бензину або при коксуванні вугілля. Це безбарвні рідини, але мають характерний запах. Погано розчиняються у воді, але добре розчиняються в органічних розчинниках. Ксилоли дуже токсичні.

Насос для ксилену

Мембранний насос відмінно підійде для перекачки ксилену (діметілбензолу, ксилолу). Діафрагмові насоси перекачують рідини в’язкістю до 55000 cPs. Насос для ксилолу не боїться сухого ходу, відмінно тримає тиск статичного напору. У насосів Seko йде базовий захист від вибухонебезпечності 2го класу по Atex, але Ви так само, за необхідністю, можете вибрати насос спеціального виконання в вибухозахистом 1го класу по Atex.

Насос для ксилену (диметилбензолу, ксилолу)

Пневматичний насос діафрагмового типу легко впорається з перекачкою ксилену (диметилбензолу, ксилолу) та інших аналогічних і набагато більш в’язких речовин, з в’язкістю до 55000 cPs. Так само всі насоси мають вибухозахищеність 2го класу, але Ви можете підібрати насос вибухозахищеності 1го класу по Atex.

наші
партнери