Насос для полімерів

Насос для полімерів

Мембранний насос c пневматичним приводом компанії Seko відмінно підходить для перекачки рідких і більш густих (в’язких) полімерів, з в’язкістю до 55000 cPs.

Полімери – це речовини, які складаються з довгих ланцюжків молекул, які повторюються. Залежно від типу пов’язаних молекул і форми їх зв’язку вони можуть володіти різними властивостями. Деякі полімери згинаються і розтягуються, наприклад поліестер або гума. Так само це можуть бути і тверді матеріали, такі, як епоксидні смоли або скло.

Насоси для поліетиленгліколю ПЕГ-400 (PEG-400)

Мембранний пневматичний насос для перекачки поліетиленгліколю ПЕГ-400 (PEG-400). Мембранний насос для дуже в’язких, токсичних і шкідливих речовин.

Насос для рідкого скла (силікат натрію, силікат калію)

Насос для перекачки рідкого скла (силікат натрію, силікат калію). Мембранний пневматичний насос компанії Seko Duotek відмінно впорається з перекачкою густих, в’язких речовин. Спеціальні матеріали витримають будь-яку токсичну середу.

Насос для формаліну

Мембранний насос для перекачки формаліну з пневматичним приводом. Живлення від компресора в діапазоні від 2 до 8 бар. Перекачка в’язких речовин з абразивними включеннями. Гарна італійська якість від компанії Seko Duotek.

наші
партнери