Насос для фарби

Мембранний пневматичний насос для фарби

Насос для фарби повинен бути відповідним під певні умови!

Для розуміння ситуації наведемо приклади типів фарб, які впливають на підбір мембранного насосу:

  • дуже в’язка фарба – впливає на продуктивність насосу і вибирати його потрібно з запасом виходячи з графіків, наданих в паспорті насосу.
  • низький рівень в’язкості – дає можливість отримати максимальну продуктивність від обраної моделі насосу, що, відповідно, економить гроші і не змушує брати насос більший за продуктивністю.
  • агресивна і неагресивна фарба – впливає на підбір матеріалів насосу, стійких до даного типу агресивного середовища.
  • промивається водою або агресивними розчинниками – та ж ситуація, що і в попередньому пункті, впливає на матеріали мембранного насосу. (У нас ви зможете купити насос і для розчинників різного типу!)
  • на скільки швидко застигає фарба – це впливає на підбір ущільнень пневмата.
  • чи містить тверді частинки – конструкція мембранного насоса дозволить перекачати фарбу з твердими включеннями до 10 мм.

В цілому, стає ясно, що грамотний підбір мембранного насосу – запорука успіху в перекачуванні фарби! У цьому питанні Вам з радістю допоможуть наші фахівці, які зможуть проконсультувати і підібрати або надати насос для випробувань, при необхідності. Або, як часто буває, Ви зможете приїхати до нас за адресою м.Київ, вул.Кіото 25, оф. 309 з фарбою і упевнитися в роботі мембранного насоса разом з нашими фахівцями! Все для Вашої зручності і комфорту! Для більш детального знайомства з продукцією Seko переходите в розділ мембранних пневматичних насосів. Там Ви зможете ознайомитися з усіма технічними параметрами насосів.

Для підбору та покупки насосу для фарби переходите в розділ контакти, де Ви зможете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і стати щасливим володарем мембранного насоса! Так само наша кампанія надає всі сертифікати і гарантії. До нас Ви можете звернутися до служби технічної підтримки з 8: 00-22: 00 за телефоном +380672338810 (Сергій).

наші
партнери