Насоси для густих і в’язких рідин

Мембранні насоси для перекачки в’язких рідин

Мембранні пневматичні насоси відмінно підходять для перекачки густих, в’язких, токсичних речовин. Всмоктування може бути з висоти від 3-х до 6-ти метрів. Насос може бути занурений в перекачуєму середу, з умовою ізоляції підведення компессора в двигун насоса. Є сертифікат ATEX по вибухонебезпечності зони 2 для класичного виконання насосів і Food виконання, і зона 1 для насосів спеціального виконання Atex.

Мембранний насос відмінно перекачує:

Насос для Sles (лауретсульфат натрію, лаурет)

Діафрагмовий насос з пневматичний приводом від компресора з легкістю перекачає Sles (лауретсульфат натрію, лаурет) та інші дуже густі і в’язкі маси. Максимальна витрата становить 1050 л / хв, а допустима в’язкість до 55000 cPs.

Насос для керамічного шлікера

Мембранний насос з пневмоприводом для перекачки керамічного шлікера. Не боїться попадання повітря в перекачуєму рідину, перекачує густу в’язку рідину з твердими включеннями до 10 мм.

Насос для гумата

Мембранний пневматичний насос для перекачки гумата з можливістю включень до 10 мм. Максимальною в’язкістю до 55000 cPs. Забір гумата з висоти від 3-х до 6-ти м.

Насос для КАС(карбамідо-аміачных сумішей)

Мембранний насос для перекачки КАС (карбамідо-аміачних сумішей. Працює від компресора в діапазоні від 2-х до 8-ми бар. Перекачує суміш з можливими твердими включеннями до 10мм. Не боїться попадання повітря в рідину, що перекачується.

Насос для пульпи

Пневмонасоси для перекачки пульпи. Працює від компресора в діапазоні 2-8 бар. Розрахований на перекачки в’язких і дуже густих сумішей. Не боїться вмісту повітря в суміші, твердих включень до 10 мм. Забір суміші з висоти від 3-х до 6-ти метрів.

Насос для етаноломіну

Мембранний насос для перекачки етаноламіну і похідних від нього з’єднань, сумішей. Пневмат перекачує в’язкі, густі, маслянисті суміші, що не бояться попадання в них повітря і абразивних частинок. Відмінне рішення для перекачки етаноламіну.

Насос для гліцерину (гліцеролу, пропантриола-1,2,3)

Мембранний насос перекачає гліцерин (гліцерол, пропантриол-1,2,3). Працює з дуже густими, в’язкими, маслянистими продуктами. Не боїться сухого ходу. Всмоктування гліцерину з висоти 3х-6ти метрів. Добре тримає тиск статичного напору.

наші
партнери