Насос для гліцерину (гліцеролу, пропантриола-1,2,3)

Мембранний насос для перекачки гліцерину (гліцеролу, пропантриола-1,2,3)

Гліцерин

Це досить густа, в’язка субстанція, яка має солодкуватий смак, але не має кольору і запаху. Є нетоксичного. При горінні не виділяє ні запаху ні чаду. Особливість полягає в тому, що гліцерин відмінно зберігає свою в’язкість і сприяє змішуванню різних незмішуваних сумішей.

Застосовується в багатьох промисловостях. У медичній, косметичної, при виготовленні тютюнових виробів, пластмас в текстильній промисловості, в харчовій, для виготовлення динаміту і навіть в якості кріоконсервування тканин, організмів.

Насос для гліцерину

Діафрагмовий насос легко перекачає гліцерин і інші похідні в’язкістю до 55000 cPs. Не боїться вмісту бульбашок повітря в гліцерині. Принцип роботи мембранного насоса дозволить створити розрідження на вході і забере гліцерин з ємності, яка буде знаходитися нижче насоса на 3-6 м. Двигун насоса пневматичний і працює від компресора в діапазоні від 2-8 бар.

Насос для гліцерину (гліцеролу, пропантриола-1,2,3)

Мембранний насос перекачає гліцерин (гліцерол, пропантриол-1,2,3). Працює з дуже густими, в’язкими, маслянистими продуктами. Не боїться сухого ходу. Всмоктування гліцерину з висоти 3х-6ти метрів. Добре тримає тиск статичного напору.

наші
партнери