Насос для Sles (лауретсульфат натрію, лаурету)

Мембранний насос для перекачки Sles (лауретсульфат натрію, лаурету)

Sles (лауретсульфат натрію, лаурет)

Це речовина, яка застосовується в хімічній промисловості, особливо у виробництві миючих засобів. Так само в косметичній промисловості і гігієнічній, у виробництві шампунів, зубних паст, косметики, догляду за шкірою. Здебільшого Sles (лауретсульфат натрію) застосовується для створення піни і не є корисним, дуже сушить шкіру, хоча вважається менш шкідливим, ніж лаурилсульфат натрію.

Мембранний насос для Sles

Насос перекачає Sles (лауретсульфат натрію, лаурет), оскільки принцип дії мембранного насоса полягає в почерговому вгибанні і вигинанні мембрани, а речовина контактує тільки з клапанами, порожниною мембрани і самою мембраною, що дозволяє створювати розрідження на всмоктуванні і забирати рідину з висоти від 3х до 6ти метрів. В’язкість безпосередньо впливає на продуктивність насоса, тому варто уважно підбирати мембранний насос, щоб забезпечити потрібну продуктивність при даній в’язкості. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найкраще рішення.

Насос для Sles (лауретсульфат натрію, лаурет)

Діафрагмовий насос з пневматичний приводом від компресора з легкістю перекачає Sles (лауретсульфат натрію, лаурет) та інші дуже густі і в’язкі маси. Максимальна витрата становить 1050 л / хв, а допустима в’язкість до 55000 cPs.

наші
партнери