Насос для етаноламіну (моноетаноламіну, коламіну, МЕА, аміноетилового спирту)

Мембранний насос для перекачки етаноламіну (моноетаноламіну, коламіну, МЕА, аміноетілового спирту)

Етаноламін

Це досить в’язка і масляниста речовина, яке має характерний запах. Відмінно змішується з водою і добре розчиняється в спирті. У невеликій кількості присутній в живих організмах (у людей і тварин).

Суміші етаноламіну і води добре поглинають гази, це використовується у виробництвах, де є необхідність газоочистки або поділу газів. Перевагою є той факт, що при нагріванні суміші, що поглинула гази, вони виділяються з неї і етаноламін можна використовувати повторно для виведення газів. Так само етаноламін застосовується у виготовленні фарбувальних засобів для волосся.

Насос для етаноламіну

Пневматичний насос підходить для перекачки етаноламіну. Допустима в’язкість перекачуємого середовища у мембранних насосів становить 55000 cPs. Витрата доходить до 1050 л / хв. Мембранний насос для перекачки етаноламіну не боїться твердих включень. І, що найголовніше, попадання повітря в перекачуєму суміш, а використання етаноламіну часто пов’язано з виведенням газів з рідин і є ймовірність наявності залишків газів в розчині етаноламіну.

Насос для етаноломіну

Мембранний насос для перекачки етаноламіну і похідних від нього з’єднань, сумішей. Пневмат перекачує в’язкі, густі, маслянисті суміші, що не бояться попадання в них повітря і абразивних частинок. Відмінне рішення для перекачки етаноламіну.

наші
партнери