Насос для пульпи

Мембранний насос для перекачки пульпи. Пульповий насос.

Пульпа (суміш)

Це суміш, в’язкість якої визначається від співвідношення твердої фази до рідкої. Суміш досить неоднорідна. Крім твердої і рідкої фаз вона може містити бульбашки повітря. Найчастіше пульпою називають суміш ґрунту і води. За розмірами твердих включень в пульпі її ділять на чотири основні групи:

  • грубі маси
  • тонкі маси
  • колоїдні суміші
  • шлами

Насос для пульпи

Мембранний пневматичний насос призначений для перекачки пульпи. Він легко перекачує в’язкі і густі суміші. Розрахований на перекачки пульпи з твердими частинками до 10 мм. При цьому максимальна витрата складає до 1050 л / хв. Але потрібно враховувати той факт, що чим більше в’язкість, тим менше витрата. Максимальна в’язкість 55000 cPs. Мембранний насос хорош для перекачки пульпи ще й з тієї причини, що він не боїться попадання повітря в рідину, що перекачується, а це характерно для сумішей пульпи. Єдиним завданням залишається грамотний підбір матеріалів насоса. Тут ви можете спокійно покластися на наших фахівців, які проконсультують і підберуть Вам насос з відповідними характеристиками і матеріалами насоса по типу перекачуємої Вами пульпи або інших сумішей і не тільки.

Насос для пульпи

Пневмонасоси для перекачки пульпи. Працює від компресора в діапазоні 2-8 бар. Розрахований на перекачку в’язких і дуже густих сумішей. Не боїться вмісту повітря в суміші, твердих включень до 10 мм. Забір суміші з висоти від 3-х до 6-ти метрів.

наші
партнери