Насоси для поліетиленгліколю ПЕГ-400 (PEG-400)

Мембранний насос для перекачки поліетиленгліколю ПЕГ-400 (PEG-400)

Поліетиленгліколь 400 (ПЕГ 400)

Має низьку токсичність. Він дуже гідрофільний, що робить його корисним інгредієнтом в лікарських препаратах для збільшення розчинності і біодоступності слаборозчинних в воді ліків.

Поліетиленгліколі (ПЕГ) представляють собою продукти, виготовлені з конденсованого етиленоксиду і води, які можуть містити різні похідні і виконувати різні функції. Оскільки багато типів ПЕГ є гідрофільними, вони вигідно використовуються як підсилювачі проникнення і широко використовуються в актуальних дерматологічних препаратах. ПЕГ, поряд з їх численними неіоногенними похідними, широко використовуються в косметичних продуктах як поверхнево-активні речовини, емульгатори, очищувальні засоби, зволожувачі і кондиціонери для шкіри.

Поліетиленгліколь 400 (ПЕГ 400) являє собою низькомолекулярний поліетиленгліколь з низькою токсичністю. Він дуже гідрофільний, що робить його корисним інгредієнтом в лікарських препаратах для збільшення розчинності і біодоступності слаборозчинних в воді ліків. Він використовується в офтальмологічних розчинах для полегшення печіння, подразнення і / або дискомфорту, який слідує за сухістю очей . ПЕГ «400» вказує, що середня молекулярна маса конкретного ПЕГ становить 400.

ПЕГіліровання відбувається, коли ПЕГ приєднуються до численних білковим лікарських препаратів, що дозволяє підвищити розчинність для деяких лікарських препаратів. Прикладами пегільованих препаратів є ПЕГ-інтерферон альфа (ПегІнтрон) і ПЕГ-філграстім. Крім того, ПЕГ випускається в якості препарату для кишечника для колоноскопічних процедур і як проносний засіб.

Насоси для перекачки поліетиленгліколю 400 (ПЕГ 400)

Мембранний насос спеціального виконання, який перекачає поліетиленгліколь 400 (ПЕГ 400). Осколькільки поліетиленгліколь часто використовується в медичній промисловості, дана категорія насосів відмінно підійде, оскільки має сертифікат FDA. Проточна частина насоса виконана зі сталі SS316 і тефлону (PTFE).

наші
партнери