Насос для гідроксиду кальцію (гашеного вапна)

Мембранний насос для перекачки гідроксиду кальцію (гашеного вапна)

Гідроксид кальцію (гашене вапно)

Це порошок, мілкокристалічний, білого кольору. Гідроксид кальцію погано розчиняється у воді, але отримують його шляхом гасіння оксиду кальцію, тобто додавання води.

Застосовується для побілки, в будівництві, в стоматології в якості дезінфекції, для збагачення грунту, в електротехніці і багатьох інших областях.

Насос для гідроксиду кальцію (гашеного вапна)

Мембранний пневматичний насос, його так само називають пневматичним або діафрагмовим насосом, перекачає гідроксид кальцію (гашене вапно) в’язкістю до 55000 cPs. При мінімальній в’язкості можна отримати витрату в 1050 л/хв, але також можна вибрати насоси з меншою продуктивністю при необхідності. Мембранні пневматичні насоси не бояться попадання твердих включень в перекачуєме середовище діаметром до 10мм, стійкі до кавітації. Заберуть гашене вапно з висоти 3-6м, в залежності від моделі, і забезпечать подачу до 80ти метрів.

Насос для гідроксиду кальцію (гашеного вапна)

Мембранний нассос перекачає гідроксид кальцію (гашене вапно). Для підбору конкретної моделі насоса переходьте за цим посиланням в каталог класичних насосів Seko, де Ви зможете ознайомитися з усіма параметрами і характеристиками.

наші
партнери