Насос для гідроксиду амонію (гідрату аміаку)

Мембранний насос для перекачки гідроксиду амонію (гідрату аміаку)

Гідроксид амонію (гідроксид амонію)

Має назву аміачної води, оскільки це розчин аміаку з водою. Має різкий запах. Ще називають нашатирним спиртом. При контакті з деякими видами сталі може робити їх крихкими.

Застосовується в харчовій промисловості в якості харчової добавки і в сільськогосподарській сфері в якості добрив.

Насос для гідроксиду амонію (гідрату аміаку)

Мембранний насос перекачає гідроксид амонію, він же нашатирний спирт. Насоси працюють за допомогою пневмопривода, що має на увазі наявність або придбання компресора. Продуктивна робота насоса здійснюється при подачі стисненого повітря в діапазоні 2-8 бар. Матеріали стійкі до агресивних середовищ і в разі тривалої роботи мембранного насоса Ви легко зможете замовити у нас всі необхідні комплектуючі і замінити. Насос не боїться попадання повітря в рідину, що перекачується і виникнення кавітації. Може бути розміщений на 3-6м метрів (в залежності від моделі насоса) вище ємності з гідроксидом амонію. Добре тримає тиск статичного напору і дає максимальний витрата до 1050 л / хв.

Насос для гідроксиду амонію (гідрату аміаку)

Мембранний насос з пневмоприводом перекачає гідроксид амонію (гідрат аміаку). Максимальна допустима в’язкість 55000 cPs, мах витрата 1050 л/хв. Не боїться попадання абразивних частинок і виникнення кавітації. Матеріали стійкі до агресивних середовищ.

наші
партнери