Насос для гідроксиду магнію

Мембранний насос для перекачки гідроксиду магнію

Гідроксид магнію

Біла порошкова речовина, проявляє слабкі основні властивості. Погано, практично не розчинна у воді, але розчиняється в солях амонію.

Застосовується як флокулянт для очищення стічних вод, для виробництва миючих засобів, зубних паст, в полімерах. Застосовується в медицині як сильне проносне і для нейтралізації кислоти в шлунку. Зареэстрована як харчова добавка.

Насос для гідроксиду магнію

Мембранний насос з пневмоприводом перекачає гідроксид магнію. Живиться від компресора з тиском в діапазоні 2-8 бар. Насос перекачає речовину з в’язкістю до 55000 СPS. Максимальна продуктивність складає 1050 л/хв. Але при підвищенні в’язкості знижується продуктивність насоса. Для мембранних насосів не буде критичним наявність повітря в гідроксиді магнію, тому що він стійкий до кавітації. Також великою перевагою є той факт, що насос перекачає рідину з абразивними включеннями до 10 мм і забере гідроксид магнію з висоти 3-6 метрів.

Насос для гідроксиду магнію

Каталог мембранних насосів для перекачки гідроксиду магнію Ви знайдете перейшовши за цим посиланням. Там вказані всі основні параметри і прикріплена документація.

наші
партнери