Насос для сольового розчину

Мембранний насос для перекачки сольового розчину

Сольовий розчин

Соляний розчин відрізняється за:

  • виду солі;
  • концентрації;
  • температурі;
  • призначенням (де використовуватиметься).

При підборі потрібно враховувати всі ці фактори, оскільки згодом сіль може вплинути на працездатність обладнання. Якщо перекачування буде проводитися для харчової промисловості, краще вибрати харчові мембранні насоси. Вони виготовлені із спеціальної нержавіючої сталі, але при цьому потрібно враховувати концентрацію, щоб сіль не впливала на такий насос.

Для хімічної або іншої галузі підійде звичайний пневматичний мембранний насос. З підбором Вам допоможуть наші спеціалісти.

Соляний розчин, це в основному розчин із співвідношенням солі у воді 1/25.

Використовується для промивання носа, для обробки ран при попаданні інфекції, і в інших областях.

Насос для сольового розчину

Мембранні насоси з легкістю впораються з перекачкою сольового розчину. Насоси діфрагменного типу мають пневмопривід і живляться від компресора. При цьому найкраща продуктивність насоса буде при подачі стисненого повітря в діапазоні 0т 2х до 8ми бар. Максимальна продуктивність може досягати 1050 л / хв. Мембранний насос для соляного розчину не боїться попадання повітря в рідину, що перекачується, стійкий до кавітації. Може забрати рідину з висоти в 3-6м і створити напір в 80 м.

Насос для сольового розчину

Мембранний насос перекачає сольовий розчин без особливих втрат продуктивності від в’язкості. Для підбору конкретної моделі переходите за цим посиланням в каталог класичних мембранних насосів Seko, де Ви зможете підібрати насос під Ваші умови експлуатації, або звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть Вам і дадуть відповідь на будь-які питання.

наші
партнери