Насос для поліефірної смоли

Мембранний насос для перекачування поліефірної смоли

Мембранні пневматичні насоси перекачують поліефіпрую смолу і епоксидну смолу. Поліефірні смоли досить токсичні і в’язкі. Матеріали насоса стійкі до агресивних і токсичних середовищ. Це дозволяє мембранному насосу не зношуватися, працювати довго і продуктивно. Рекомендації по експлуатації можна подивитися➞ тут.

Насоси мембранного типу досить компактні і мобільні. При необхідності, не важко буде їх перемістити. Насос добре тримає тиск статичного напору, не боїться твердих включень в перекачуючій рідини діаметром до 10мм. Не боїться сухого ходу, стійкий до кавітації. Мембранний насос може бути занурений в поліефірну смолу, із забезпеченням герметичності всіх з’єднань. Насоси не збивають і не руйнують структуру поліефірної смоли. ВСІ базові моделі мають вибухозахищеність другого класу, але так само є спеціальне виконання Atex з вибухозахистом 1го класу. Детальніше можна вивчити каталог мембранних насосів в розділі обладнання.

Якщо у Вас виникли питання по обладнанню, або Вам потрібно зібрати систему розливу або дозування поліефірної смоли, переходите в меню контакти. Наші фахівці завжди раді Вам допомогти! Технічна підтримка працює з 8 до 22.

наші
партнери