Насос для перекачування клею

Насос для перекачування клею та в’язкого ПВА

Мембранні насоси широко використовують у багатьох лакофарбових підприємствах, картонних фабриках, хімічних промисловостях. Найчастіше, на подібних підприємствах зустрічається безліч рідин з високим або середнім ступенем в’язкості, таких як клей, наприклад. Для перекачування клею можна використовувати шестерні, перистальтичні насоси. Але для підприємств, які давно працюють із в’язкими рідинами не секрет, що найкраще рішення щодо перекачування клею та інших густих рідин – це мембранний пневматичний насос!

Чому мембранний насос для клею?

  1. Насамперед, не будемо забувати про ціну! Мембранні насоси для клею будуть найбюджетнішим варіантом, серед інших варіантів. При цьому за якістю вони абсолютно не поступаються.
  2. Всі базові моделі мають вибухозахист 2го класу по Atex, але є окрема лінійка Atex, з вибухозахистом 1го класу.
  3. Насос з відмінною здатністю до самовсмоктування. Це забезпечують особливості конструкції мембранного насоса. Ця особливість дозволить викачати з ємності максимальну кількість рідини та заощадить Ваші гроші.
  4. Матеріали насоса різноманітні. Підберемо для Вас відповідні матеріали насоса в залежності від складу клею або розчинника, яким він може промиватися. Наприклад, є алюмінієві, пластмасові, сталеві та інші.
  5. Продуктивність при мінімальній в’язкості може досягати 1050 л/хв. АЛЕ, слід пам’ятати, що чим більша в’язкість клею, то більше втрат по продуктивності. Тому потрібно підбирати насос виходячи з графіків залежності витрати від в’язкості клею. Наші спеціалісти зроблять це за Вас.
  6. Простота в обслуговуванні та заміна всіх запасних частин. Завдяки цьому насос буде служити довго, виконуючи своє завдання. 
  7. Можливість дозування клею. Ми можемо надати Вам систему дозування клею за різними ємностями, розливу клею по баночках та тарах. 

На відео нижче можна побачити, як відбувається перекачування ПВА. Такий клей дуже в’язкий, особливо коли у складі мало води. З таким завданням складно справлятися маленьким насосам, так як діаметр для забору речовини має бути більшим. Тому перекачування молодшими моделями складно здійснити. У зв’язку з цим, краще вибрати модель насоса із запасом за продуктивністю та в’язкістю.

За покупкою або уточненням нюансів, звертайтесь до нас, перейшовши в розділ КОНАКТИ.

 З каталогом мембранних насосів можете ознайомитись ➤ тут.

“Інжинірингові системи” – це компанія, яка давно на ринку. Ми зможемо надати Вам найкращі умови для роботи з нами. Оскільки ми є офіційними представниками італійської кампанії Seko Duotek в Україні, дамо найкращі ціни, для дилерів ми маємо спеціальні пропозиції.

Також ми займаємося ремонтом, обслуговуванням та проектуванням автоматичних систем перекачування, дозування та розливання рідини. Звертайтесь до нас за телефоном +380672338810 (Сергій) щодня з 8:00 до 22:00.

наші
партнери