Насос для гідроксиду алюмінію

Мембранний насос для перекачки гідроксиду алюмінію

Гідроксид алюмінію

В’язка речовина, білого кольору, погано розчиняється у воді. Може проявляти як кислотні так і основні властивості. На ринку зустрічається в різних контистенціях: сухій, меленій, вологій, оптимізований по в’язкості. Гідроксид алюмінію не токсичний.

Часто застосовується для виготовлення зубних паст, але здебільшого в медицині, зокрема для виготовлення препаратів при нирковій недостатності, для лікування гепатитів А і В. Широко застосовується в косметичній промисловості і в засобах догляду за тілом в шампунях, милі, гелях і т. д.

Насос для гідроксиду алюмінію

Мембранний насос з пневмоприводом буде відмінним рішенням при необхідності перекачати гідроксид алюмінію. Переваги мембранного насоса відкинуть будь-які сумніви. Максимальні витрати в класичній лінійці насосів Seko можуть досягати 1050 л/хв. А максимальний об’єм рідини, що видається за один такт складе 2825 мл. Максимальна в’язкість 55000 cPs. Але потрібно не забувати про те, що в’язкість гідроксиду алюмінію буде безпосередньо впливати на продуктивність мембранного насоса. Тому при підборі потрібно враховувати ці параметри, щоб видавати необхідну витрату в Вашому випадку. Мембранний насос для гідроксиду алюмінію має хорошу здатність до всмоктування рідини і забере продукт по максимуму з ємності в якій вона знаходиться. Не боїться кавітації, попадання повітря в рідину і твердих частинок діаметром до 10 мм.

Насос для гідроксиду алюмінію

Мембранний насос для перекачки гідроксиду алюмінію. У каталозі представлені всі основні характеристики мембранних насосів і прикріплена документація. Для переходу в каталог насосів Seko перейдіть за цим посиланням.

наші
партнери