Зламалася мембрана для насосу

Мембрана насоса сантопрен

У даній статті ми розглянемо приклад підбору матеріалу з якого зроблена мембрана для насоса. Правильний підбір внутрішніх компонентів, в першу чергу впливають на термін служби мембранного насоса. Мембрана насоса ще називається діафрагма для насосів. Мембрани для насосів виготовляють з різних матеріалів, щоб можна було використовувати для перекачування різних матеріалів. При підборі враховують які речовини буде перекачувати діафрагмовий насос. Коли Ви хочете підібрати кращий матеріал мембрани, то можна подивитися в цю таблицю. Але краще проконсультуватися з нашими фахівцями, які це зроблять набагато швидше і набагато якісніше.

Мембрани для насосів

Навіть якщо ви впевнені, що самі правильно підібрали, то не буде зайвим уточнити ще і в наших фахівців. Неодноразово стикалися з ситуаціями, коли клієнти, не враховували деякі фактори, які в підсумку вплинули на вихід з ладу насоса. Якщо Ви будете перекачувати одним насосом кілька речовин, то підбирати внутрішні компоненти потрібно ще уважніше так, як до різних перекачує матеріалами стійкість мембран відрізняється.

Може виникнути ситуація, коли окремо для декількох речовин ступінь стійкості підходить, але при перекачування із залишками попереднього матеріалу новий може прореагувати. Після реакції діафрагма насоса може піддаватися впливу. 

Ось на фотографії нижче можемо побачити такий приклад. Мембрана з Santoprene і підбиралася для перекачування:

Прорыв мембраны сантопрен

Як видно на мембрані є прорив. Це могло виникнути через хімічної реакції. Це могло статися через пом’якшення і розтягнення мембрани. Щоб даний насос заробив як слід, потрібно купити мембрану для насоса і встановити.

Якщо Ви знаєте що можуть виникнути хімічні реакції, то краще перед використанням з іншими матеріалами промити насос. Для промивання також краще використовувати відповідні засоби, які не вплинуть на внутрішні компоненти пневматичного насоса.

Для консультації з нашими фахівцями телефонуйте за номером (067) 233 88 10 Ви завжди отримаєте великі відповіді на питання по правильному підборі мембранних насосів та їх комплектуючих.

наші
партнери