Насос для сульфамінової кислоти

Мембранний пневматичний насос для перекачки сульфамінової кислоти

Сульфамінова кислота

Це більш ефективний, дешевий і практичний аналог соляної, азотної та інших кислот цього роду. Має кристалічну структуру. Колір варіюється від білого до світло-сірого. Добре розчиняється у воді, ацетоні, спирті. Сульфамінову кислоту отримують з сечовини.

Застосовується в основному для очищення внутрішніх поверхонь робочих деталей, для позбавлення від корозії і накипу. Сульфамінова кислота добре очищає басейни й водойми від слизу. Так само застосовується в хімічній промисловості у виробництві миючих засобів. Застосовують дану кислоту і в виробництві паперу, при відбілюванні.

Насос для сульфаміной кислоти

Мембранний насос з пневмоприводом – це відмінне рішення для перекачки розчину сульфаминової кислоти. Матеріали насоса стійкі до роз’їдаючого середовища кислот. Мають вибухозахищеність 2го класу по Atex у всіх базових моделях. Мембранні насоси відмінно тримають тиск статичного напору. Стійкі до кавітації. Максимальна в’язкість перекачуємої речовини 55000 cPs. Висота подачі 80 м.

Насос для сульфамінової кислоти

Мембранний насос з легкістю перекачає сульфамінову кислоту. Характеристики насоса забезпечать тривалу роботу мембранного насоса. Італійська якість не змусить Вас часто звертатися до технічного огляду і ремонту.

наші
партнери