Насос для соляної кислоти

Мембранний насос для перекачки соляної кислоти

Соляна кислота

Її так само називають хлороводневою кислотою (оскільки складається з молекул хлору і водню). НCl в поєднанні з водою утворює соляну кислоту. Дана кислота прозора (але може бути і жовтуватого кольору за рахунок домішок заліза в розчині), безбарвна, відноситься до сильних кислот. У великих концентраціях дуже токсична, при попаданні на шкіру рук залишає хімічні опіки.

Соляна кислота міститься в організмі людини і в разі недостатності кислотності шлунка її (в дозі 0,3-0,5% c ферментом пепсином) призначають до застосування внутрішньо.

Застосовується в гідрометалургійній промисловості для очищення поверхонь металу. Так само зареєстрована в харчовій промисловості як добавка Е507 (регулятор кислотності).

Насос для соляної кислоти

Мембранний (діафрагмовий) насос з пневматичним приводом відмінно перекачає соляну кислоту. Матеріали насоса стійкі до агресивних середовищ. Насос добре справляється з в’язкими продуктами до 55000 cPs, максимальна витрата досягає 1050 л / хв. Тримає тиск статичного напору. Не боїться попадання повітря в робочу рідину і стійкий до кавітації.

Із застосуванням додаткового обладнання від SEKO є можливість дозування соляної кислоти. Звертайтеся до наших фахівців!

Насос для соляної кислоти

Мембранний насос без труднощів перекачає соляну кислоту. Добре тримає тиск статичного напору. Забере соляну кислоту з 3-6 м (залежно від моделі насоса). У всіх базових моделях є вибухозахист 2го класу по Atex. Матеріали насоса стійкі до кислот.

наші
партнери