Насос для мурашиної (метанової) кислоти

Мембранний пневматичний насос для перекачки мурашиної (метанової) кислоти

Мурашина кислота

Органічна сполука, ще називається метанової кислотою, відноситься до карбонових кислот. Має різкий запах, безбарвна. Змішується з водою і етанолом. Міститься в бджолиній отруті, в виділеннях мурашок, кропиві і хвої. Небезпека для людського організму визначається концентрацією мурашиної кислоти в розчині. Концентрація до 10% має подразнюючий ефект, більше 10% – роз’їдає.

Застосовується в лікарських препаратах, для пестицидів. Через свої антибактеріальні властивості застосовують для обробки сіна і силосу. Так само в інших сферах, де необхідно обробити матеріали або продукти промисловості від паразитів, або уповільнити процеси розпаду і гниття.

Насос для мурашиної кислоти

Мембранний насос перекачає мурашину кислоту в різній концентрації. Консистенцію з в’язкістю до 55000 cPs. Матеріали насоса стійкі до роз’їдаючого середовища мурашиної кислоти. Мембранний насос може бути розміщений на 3-6 м вище ніж ємність з метановою кислотою. Насос відмінно тримає тиск статичного напору. Працює від компресора з тиском в діапазоні 2-8 бар. Не боїться попадання повітря в перекачуєме середовище, насоси стійкі до кавітації.

Насос для мурашиної (метанової) кислоти

Мембранний насос з пневмоприводом без труднощів перекачає мурашину, її так само називають метановою, кислоту. Матеріали стійкі до агресивних речовин. Всі базові моделі оснащені вибухозахищеністю 2го класу по Atex. Максимальна витрата складає 1050 л / хв.

наші
партнери