Насос для гідроксиду натрію (каустичної соди, їдкого натру)

Мембранний насос для перекачки гідроксиду натрію (каустичної соди, їдкого натру)

Гідроксид натрію (каустична сода, їдкий натр)

Одна з найпопулярніших і споживаних лугів в світі. Це речовина не органічної природи. За своєю природою гідроксид натрію – це тверда біла субстанція, але добре розчинна у воді, при цьому виділяє досить багато тепла. Вода з гідроксидом натрію мильна на дотик. Їдкий натр дуже гігроскопічний і на повітрі буквально розтікається вбираючи в себе пари і вологу.

Спектр застосування їдкого натру дуже великий. Він задіяний і в целюлозної промисловості, при виготовленні паперу, картону та інших продуктів; в хімічній, як засіб омилюванням для шампунів, мила, миючих засобів; застосовується в текстильній промисловості і т.д.

Насос для гідроксиду натрію (каустичної соди, їдкого натру)

Мембранний насос перекачає гідроксид натрію (каустичну соду, їдкий натр). Працюють мембранні насоси від пневмопривода, тобто досить мати компресор, або пневматичний канал звідки надходитиме стиснене повітря і Ви можете отримати продуктивність насоса до 1050 л / хв. В’язкість каустичної соди не повинна перевищувати 55000 cPs. Мембранні насоси для каустичної соди виконані зі спеціальних матеріалів, а всі контактуемі з речовиною елементи можна легко замінити при необхідності. Насоси стійкі до кавітації і добре тримають тиск статичного напору. Для підбору конкретної моделі переходьте за посиланням нижче в каталог товару або зв’яжіться з нами. Наші фахівці завжди раді допомогти і надати краще рішення для Вашого випадку.

Насос для гідроксиду натрію (каустичної соди, їдкого натру)

Мембранний насос перекачає гідроксид натрію (каустичну соду, їдкий натр). Матеріали стійкі до токсичного середовища гідроксиду барію. Для підбору необхідних параметрів насоса переходьте за цим посиланням в каталог мембранних насосів Seko.

наші
партнери