Насос для гідроксиду барію (їдкого барію)

Мембранний насос для перекачки гідроксиду барію (їдкого барію)

Гідроксид барію (гідрат барію)

Це неорганічне речовина. У звичайному стані це білі кристали, але при додаванні достатньої кількості води утворюється баритова вода. Гідроксид барію дуже добре поглинає в себе вологу і пари з навколишнього середовища. Не розчиняється в спирті, але дуже добре розчинний у воді. Вважається дуже токсичною речовиною.

Застосовується для очищення рослинних масел і жирів тваринного походження. Знаходить хороше застосування в хімічній промисловості для одержання інших реагентів. Застосовується в якості компонента мастил.

Насос для гідроксиду барію (гідрату барію)

Мембранний насос відмінно підходить для перекачки гідроксиду барію та інших його похідних, в’язкістю до 55000 cPs. Це обумовлено конструкцією мембранного насоса. За допомогою пневмодвигуна, який живиться від компресора, зміщується вал приводу, який жорстко пов’язаний з мембраною і створює вакуум в мембранній порожнині, що дозволяє набрати рідину в неї і, при зміщенні вала назад, віддати даний обсяг рідини, в даному випадку гідроксиду барію. Максимальний обсяг баритовой води, який може видати насос за один такт становить 2825 мл, а максимальна витрата досягає 1050 л/хв. Перейшовши по посиланню нижче Ви можете ознайомитися з каталогом класичних мембранних насосів Seko, так само Ви можете зв’язатися з нами і задати всі Ваші запитання.

Насос для гідроксиду барію (їдкого барію)

Мембранний насос з пневмоприводом перекачає гідроксид барію (їдкого барію). Контактуемі з гідроксидом барію елементи насоса виконані зі спеціальних матеріалів, стійких до даного середовища. Максимальна витрата насоса досягає 1050 л/хв. Для підбору конкретної моделі насоса перейдіть за цим посиланням.

наші
партнери