Насос для фосфорної і ортофосфорної кислоти

Мембранний насос для перекачки фосфорної і ортофосфорної кислоти

Фосфорна і ортофосфорна кислоти

Фосфорна кислота вступаючи в реакцію з водою утворює прозорий розчин. Залежно від співвідношення води до фосфорної кислоти можуть утворюватися різні речовини. Найпоширенішою і широко застосовуэмою є ортофосфорна кислота. Вона досить стійка, але відноситься до кислот середньої сили. Не є токсичною.

Застосовується ортофосфорна кислота часто в якості добрив.

Насос для фосфорної і ортофосфорної кислот

Мембранний насос з пневмотриводом перекачає фосфорну кислоту і її похідні в’язкістю до 55000 cPs. Мембранні насоси добре справляються з перекачкою рідких і густих сумішей. Заберуть кислоту з висоти 3х -6ти метрів. Матеріали стійкі до кислот, в основному це FPM, PTFE, EPDM, Santoprene. Звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть підібрати Вам насос за всіма параметрами, допоможуть з установкою, проконсультують про нюанси використання, які допоможуть насосу довго Вам прослужити.

Насос для фосфорної і ортофосфорної кислоти

Мембранний насос з пневмоприводом відмінно впорається з перекачкою фосфорної і ортофосфорної кислот. Матеріали діафрагми, клапанів та інших контактуючих з перекачуємою речовиною елементів виготовлені з FPM, PTFE, EPDM, Santoprene.

наші
партнери