Насос для азотної кислоти

Мембранний насос для перекачки азотної кислоти

Азотна кислота

Це досить сильна і отруйна кислота, її пари шкідливі для людського організму. Зазвичай має буре забарвлення в зв’язку з процесами, що протікають на світлі. В основному азотна кислота є окислювачем. У всіх концентраціях добре змішується з водою. Азотна кислота вважається найбільш виробляемим продуктом в хімічній промисловості.

Застосовується в якості мінеральних добрив, в медичній промисловості, у військовій, у виготовленні барвників і багатьох інших сферах.

Насос для азотної кислоти

Мембранний насос з пневматичним приводом перекачає азотну кислоту. З ряду матеріалів підбираються стійкі до хімії і насос довго і надійно служить Вам. У всіх насосів є вибухозахищеність по Atex 2го класу, але Ви так само можете вибрати насос 1го класу вибухозахищеності. Рекомендуємо звернутися до наших фахівців, які швидко і якісно підберуть Вам насос під необхідну витрату, місце розташування насоса і багато інших параметрів.

Насос для азотної кислоти

Пневматичний насос мембранного типу відмінно впорається з перекачкою азотної кислоти та інших їдких хімічних реагентів. Матеріали насоса стійкі до кислот. Максимальна продуктивність насоса досягає 1 050 л / хв.

наші
партнери