Насос для відкачування шахтних вод

Материалы корпуса насосов

Мембранний пневматичний насос для відкачування шахтних вод

Держгірпромнагляд України 3.04.14 дав дозвіл на використання мембранних пневматичних насосів в алюмінієвому виконанні в небезпечних щодо газу і пилу зонах!

Будівництво шахт не обходиться без підтоплень і приток води в стовбурах буріння. Іноді вода надходить повільно через оголені водоносні породи, часом трапляються прориви. У будь-якому випадку, така небезпека може стати серйозною загрозою життю людей, не кажучи про ефективність роботи прохідників, включаючи якість і швидкість проходки.

Один з найдієвіших способів боротьби з водовідливом – відкачка шахтних вод за допомогою насоса. Виникає наступне питання стосовно того, як перекачати настільки брудну воду, яка до того ж включає в себе дрібні осколки породи?

Італійська кампанія Seko Duotek надає рішення по відкачці шахтних вод у вигляді мембранних пневматичних насосів. Мембранні насоси Seko Atex мають вибухозахист 1го класу, що необхідно при роботі в шахтах, і, завдяки конструкції пневматичного насоса і хорошою самовсмоктуючий здатності, відкачає брудну воду з шахт з твердими включеннями до 10 мм.

Чому варто купити мембранний насос для шахтного водовідливу?

Основні переваги мембранних пневматичних насосів перед, наприклад, відцентровими або будь-якими іншими насосами з електроприводом полягають в наступному:

 

Типи насосів

Наші фахівці підберуть Вам оптимальне рішення для конкретно Вашого завдання! Звертайтеся до нас в будь-який час, ми обов’язково з Вами зв’яжемося! Переходьте в меню контакти.

“Інжинірингові системи” – кампанія з багаторічним стажем, яка є офіційними представниками Seko Duotek в Україні. Великий асортимент товару і кращі ціни на ринку гарантовані!

наші
партнери